gstarcad allbim

KONSTRUKCJE STALOWE MOSTOWE, A ANALIZA KONSTRUKCJI

W dzisiejszych czasach najważniejszym narzędziem w pracy konstruktora jest odpowiednie, wielofunkcyjne narzędzie, które pozwoli na wykorzystywanie możliwości, jakie niesie ze sobą modelowanie informacji o budynku i tworzenie jego cyfrowego zapisu. Jednym z coraz chętniej wybieranych przez użytkownik rozwiązań jest program SCIA. Jest to zintegrowane narzędzie do analizy wielomateriałowej konstrukcji i projektowania wszystkich rodzajów obiektów budowlanych. Obliczenia, analiza konstrukcji budowlanych, czy modelowane konstrukcje stalowe mostowe to tylko niektóre operacje, jakie można wykonywać za jego pomocą.

Szybki i niezawodny silnik obliczeniowy umożliwia zaawansowaną analizę konstrukcji budowlanych, a także posiada funkcję automatycznego generowania siatki elementów skończonych dla dowolnej geometrii. Program SCIA to narzędzie, które umożliwia skuteczną analizę MES, zarówno na poziomie fazy konstrukcyjnej, jak i przy obliczeniach nieliniowych i dynamicznych.

Niezwykle szeroka i rozbudowana funkcjonalność programu SCIA sprawia jest on odpowiedni do wszelkiego rodzaju obiektów. Umożliwia projektowanie biurowców, obiektów przemysłowych, a także tworzenie konstrukcji stalowych mostowych. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze interfejsowi oprogramowanie to stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, nawet niezbyt zaawansowanych użytkowników.

Program został stworzony z myślą o współczesnym modelu pracy, który opiera się współpracy interdyscyplinarnej. SCIA Engineer https://www.scia.com.pl/ integruje proces modelowania, analizę elementów zbudowanych z dowolnego materiału, a także projektowanie i sprawdzanie konstrukcji.

Niezwykle istotną funkcją tego oprogramowania, która w dużej mierze wpływa na sprawny przebieg realizacji jest możliwość generowania pełnej dokumentacji, a także wprowadzanie do niej zmian w czasie rzeczywistym. wraz z jej bieżącymi aktualizacjami. Wielofunkcyjność programu sprawia, że użytkownicy uczą się obsługi tylko jednego środowiska, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Jedna aplikacja daje natychmiastowy dostęp do funkcji związanych z każdą fazą projektowania.

Dodaj komentarz