gstarcad allbim

WOODLAB – ROZWIĄZANIE DEDYKOWANE PROJEKTANTOM MEBLI

WOODLAB to w pełni profesjonalne narzędzie, które stanowi rozszerzenie do oprogramowania IRONCAD. Z jego pomocą każda osoba projektująca meble będzie mogła za pomocą znanego, lubianego i w pełni profesjonalnego CADA zaprojektować wykonać zaawansowane projekty. Do każdego elementu z biblioteki akcesoriów przypisane są operacje obróbki.

IRONCAD to rozwiązanie, które łączy w sobie możliwości na pełną swobodę działania dla projektantów z opcją pracy bazującej na historii danego projektu. To niezwykle rzadkie połączenie, ponieważ zwykle praca na historii narzuca dla użytkowników duże ograniczenia i nie pozwala im na podejmowanie działań kreatywnych. Producenci tego oprogramowania zadbali o to, aby przy automatyzacji pewnych powtarzalnych procesów i tworzenia schematów, zapewnić swoim klientom pełną swobodę działania.

Dzięki wbudowanej parametryczności modułu możliwe jest szybkie wprowadzanie zmian zgodnie z zamówieniem, co znaczne przyśpiesza całość prac projektowych. WoodLAB CAD czerpie z rozwoju technologii, dlatego też można w nim wykonywać operacje, które w skrócie określić można jako przeciągnij i upuść. Praca oparta na tym, że poszczególne elementy po prostu przeciągamy w miejsce, gdzie mają się znaleźć, jest zdecydowania łatwiejsza i pozwala większą swobodę działań. System umożliwia również projektowanie w dowolny sposób nieszablonych i niestandardowych projektów.

Możliwość projektowania mebli w tym samym program, w którym tworzone są wizualizacje 3D wnętrza czy budynków daje ogromne udogodnienie również pod kątem komunikacji użytkowników w projekcie. Opcja bazowania na tym samy rozwiązaniu, które dodatkowo oferuje przeglądarkę 3D to znaczący krok do tworzenia jeszcze bardziej zaawansowanych i w pełni profesjonalnych projektów. Podsumowują – skorzystanie z dostępnego rozszerzenia do produkcji mebli jest ogromnym udogodnieniem dla projektanta, ale także dla całego zespołu, który zaangażowany będzie w realziację.

Dodaj komentarz